0553 716 42 59
MENÜ

Adona Servisi

Adona Servisi

Adona Servisi

Adona servisi uzmanlarımız endüstriyel mutfak ekipmanınızın durumunu analiz eder ve size gerekli bakım ve onarım hizmetlerini sunar. Tüm bunlar ekipmanınızın en yüksek performansta çalışmasını sağlamak içindir. Şimdi bir servis kaydı oluşturun!

Adona Teknik Servisi

Adona markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Adona markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Buzdolabı Servisi
✅ Buz makinesi Servisi
✅ Benmari Servisi
✅ Ocak Servisi
✅ Fırın Servisi
✅ Kuzine Servisi
✅ Soğutucu Servisi

Adona Endüstriyel Mutfak Servisi

Adona servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Adona Servisi Bölgelerimiz

Adona servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Adona Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj