0553 716 42 59
MENÜ

Maksan Servisi

Maksan Servisi

Maksan Servisi

Profesyonel bir servis ve onarım sağlayıcısı olan Maksan servisimiz, mutfak ekipmanlarınızın onarımında uzmanlaşmıştır. İşi makinenizin gece gündüz verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak olan uzmanlardan oluşan bir ekibimiz var. Bırakın zihninizdeki stresi alalım ve işinize odaklanın!

Maksan Teknik Servisi

Maksan markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Maksan markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Bardak Yıkama Makinesi Servisi
✅ Konveksiyonlu Fırın Servisi
✅ Pizza Fırını Servisi
✅ Sebze Yıkama Makinesi Servisi

Maksan Endüstriyel Mutfak Servisi

Maksan servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Maksan Servisi Bölgelerimiz

Maksan servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Maksan Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj