0553 716 42 59
MENÜ

Ndustrio Servisi

Ndustrio Servisi

Ndustrio Servisi

Ndustrio servisi mi arıyorsunuz? Size yardımcı olmak için buradayız. Endüstriyel mutfak ekipmanlarının servis, bakım, kurulum ve yedek parçalarını sağlıyoruz. Ndustrio ekipmanınız için en iyi servis, bakım, kurulum ve yedek parçaları sunuyoruz.

Ndustrio Teknik Servisi

Ndustrio markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Ndustrio markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Izgara Servisi
✅ Ocak Servisi
✅ Kuzine Servisi
✅ Benmari Servisi
✅ Fırın Servisi
✅ Buz Makinesi Servisi
✅ Buzdolabı Servisi
✅ Et Kıyma Makinesi Servisi
✅ Pizza Fırını Servisi
✅ Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Bardak Yıkama Makinesi Servisi
✅ Çamaşır Makinesi Servisi

Ndustrio Endüstriyel Mutfak Servisi

Ndustrio servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Ndustrio Servisi Bölgelerimiz

Ndustrio servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Ndustrio Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj