0553 716 42 59
MENÜ

Brema Servisi

Brema Servisi

Brema Servisi

Brema servisi, endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için servis ve onarım sağlamak üzere buradadır. Sorunları çözme ve ekipmanları ilk gün ki haline geri getirme konusunda yılların deneyimine sahip yüksek eğitimli teknisyenlerden oluşan bir ekibimiz var. Servis ekibimiz en kısa sürede yanına gelecek, sorunu teşhis edecek ve bakım-onarım işlemini tamamlayacaktır.

Brema Teknik Servisi

Brema markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Brema markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Küp Buz Makinesi Servisi
✅ Kar Buz Makinesi Servisi
✅ Buz Deposu Servisi

Brema Endüstriyel Mutfak Servisi

Brema servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Brema Servisi Bölgelerimiz

Brema servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Brema Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj