0553 716 42 59
MENÜ

Vital Servisi

Vital Servisi

Vital Servisi

Vital servisi olarak ekipmanınız için doğru hizmeti sunma konusunda bize güvenebilirsiniz. Vital markalı ekipmanınızın bakımının her zaman en yüksek standartta yapılmasını sağlayacağız, böylece ekipmanınızdan daha uzun süre yararlanabilirsiniz.

Vital Teknik Servisi

Vital markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Vital markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Fritoz Servisi
✅ Izgara Servisi
✅ Ocak Servisi
✅ Benmari Servisi
✅ Makarna Haşlama Makinesi Servisi
✅ Kuzine Servisi
✅ Kumpir Fırını Servisi
✅ Buz Makinesi Servisi
✅ Buzdolabı Servisi
✅ Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Döner Ocağı Servisi
✅ Tost Makinesi Servisi
✅ Waffle Makinesi Servisi
✅ Espresso Makinesi Servisi
✅ Hamur Yoğurma Makinesi Servisi
✅ Hamur Açma Makinesi Servisi
✅ Et Kıyma Makinesi Servisi

Vital Endüstriyel Mutfak Servisi

Vital servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Vital Servisi Bölgelerimiz

Vital servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Vital Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj