0553 716 42 59
MENÜ

Frozy Servisi

Frozy Servisi

Frozy Servisi

Frozy servisi ekibimiz, tüm markaların onarımı ve değişimi konusunda uzmandır. Servis teknisyenlerimiz Frozy markalı tüm cihazları kullanabilecek şekilde eğitilmiştir. Ekipmanlarınızı yıllardır bu alanda deneyim edinmiş profesyonellerle onaracağız. Hemen bizi arayın!

Frozy Teknik Servisi

Frozy markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Frozy markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Ankastre Buz Makinesi Servisi
✅ Hazneli Buz Makinesi Servisi
✅ Modüler Buz Makinesi Servisi
✅ Stoklama Kabini Servisi

Frozy Endüstriyel Mutfak Servisi

Frozy servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Frozy Servisi Bölgelerimiz

Frozy servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Frozy Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj