0553 716 42 59
MENÜ

Fagor Servisi

Fagor Servisi

Fagor Servisi

Fagor servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanları alanında uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Firmamız İstanbul ve Kocaeli’nde buzdolabı, fritöz, buz makinesi, bulaşık makinesi, bardak yıkama makinesi, endüstriyel fırın için bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Fagor Teknik Servisi

Fagor markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Fagor markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Bardak Yıkama Makinesi
✅ Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Buzdolabı Servisi
✅ Endüstriyel Fırın Servisi
✅ Buz Makinesi Servisi
✅ Derin Dondurucu Servisi
✅ Vakum Makinesi Servisi

Fagor Bulaşık Makinesi Servisi

Fagor bulaşık makineniz tamir edilmesi gerekiyorsa; Fagor servisimiz ihtiyaç duyabileceğiniz bakım ve onarım konusunda size yardımcı olmak için burada. Fagor bulaşık makinenizin düzgün çalışmamasına neden olan tüm sorunları çözmek için 7/24 buradayız!

Fagor Buzdolabı Servisi

Fagor buzdolabı servisi teknik ekiplerimiz hemen yanıt vermeye ve herhangi bir sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmeye hazırdır. Teknisyenlerimiz, cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ileri düzey eğitim ve deneyime sahiplerdir.

Fagor Buz Makinesi Servisi

Fagor buz makinesi servisi, buz makinesi tamiri ve bakımı alanında en kaliteli hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Bu alanda 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz, bu nedenle müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an profesyonel hizmet sunmak için gereken deneyimi ve uzmanlığı kazandık. Deneyimli ve eğitimli ekibimiz yıllar boyunca yüzlerce şirkete kaliteli işçilikle hizmet vermiştir.

Fagor Ocak Servisi

Profesyonel teknisyenlerimiz her türlü Fagor markalı ocağınızı onarmak için en son teknikleri kullanıyor ve onarım işlerinin uygun maliyetli bir şekilde yapılması için en iyi yedek parçalar kullanılıyor.

Fagor Bardak Yıkama Makinesi Servisi

Fagor servisi olarak, yeni bir cihaza yapılan yatırımın düzenli bakım ve onarımlarla korunması gerektiğine inanıyoruz. Teknisyenlerimiz, Fagor cihazınız için yetkili onarım, bakım ve servis gerçekleştirmek üzere üretici tarafından eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Fagor Servisi Bölgelerimiz

Fagor servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Fagor Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj