0553 716 42 59
MENÜ

Fimak Servisi

Fimak Servisi

Fimak Servisi

Fimak hizmetleri, endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda uzmanlaşmış yüksek nitelikli personeli ile sizlere hizmet vermektedir. Fimak servisleri, ekipmanlarınızın bakımı ve onarımı için teknik destek sağlar. Fimak servisi, deneyimli teknisyenleri ile her zaman hedeflerinize ulaşmak için en ekonomik ve çevre dostu yöntemleri bulacaktır.

Fimak Teknik Servisi

Fimak markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Fimak markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Konveksiyonlu Fırın Servisi
✅ Taş Tabanlı Fırın Servisi
✅ Mikser Servisi
✅ Kestart Servisi
✅ Hamur Açma Makinesi Servisi
✅ Pizza Fırını Servisi
✅ Hamur Şekil Verme Makinesi Servisi
✅ Mayalandırma Dolabı Servisi

Fimak Endüstriyel Mutfak Servisi

Fimak servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Fimak Servisi Bölgelerimiz

Fimak servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Fimak Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj