0553 716 42 59
MENÜ

Mayapaz Servisi

Mayapaz Servisi

Mayapaz Servisi

Mayapaz servisi, endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımını, onarımını veya yükseltilmesini sağlamanın en hızlı, en ekonomik ve en profesyonel yoludur. Mayapaz servisi kapsamında endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın uzman bakımı ve teknik servis için bizim iletişime geçin.

Mayapaz Teknik Servisi

Mayapaz markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Mayapaz markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Fritoz Servisi
✅ Izgara Servisi
✅ Ocak Servisi
✅ Benmari Servisi
✅ Makarna Haşlama Makinesi Servisi
✅ Kuzine Servisi
✅ Kumpir Fırını Servisi
✅ Buz Makinesi Servisi
✅ Buzdolabı Servisi
✅ Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Döner Ocağı Servisi
✅ Tost Makinesi Servisi
✅ Waffle Makinesi Servisi
✅ Espresso Makinesi Servisi
✅ Hamur Yoğurma Makinesi Servisi
✅ Hamur Açma Makinesi Servisi
✅ Et Kıyma Makinesi Servisi

Mayapaz Endüstriyel Mutfak Servisi

Mayapaz servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Mayapaz Servisi Bölgelerimiz

Mayapaz servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Mayapaz Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj