0553 716 42 59
MENÜ

İnoksan Servisi

İnoksan Servisi

İnoksan Servisi

İnoksan servisi olarak tecrübeli ekibimiz ile endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için profesyonel bakım, onarım ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. Fırınlar, ocaklar, fritözler, buzdolapları ve bu tür diğer tüm pişirme türleri dahil olmak üzere endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için profesyonel bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz.

İnoksan Teknik Servisi

İnoksan markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, İnoksan markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Buzdolabı Servisi
✅ Bulaşık Yıkama Makinesi Servisi
✅ Bardak Yıkama Makinesi Servisi
✅ Fırın Servisi
✅ Tost Makinesi Servisi
✅ Piliç Çevirme Makinesi Servisi
✅ Fritöz Servisi
✅ Buz Makinesi Servisi
✅ Çay Makinesi Servisi
✅ Döner Ocağı Servisi
✅ Ekmek Fırını Servisi
✅ Izgara Servisi
✅ Makarna Haşlama Makinesi Servisi
✅ Kıyma Makinesi Servisi
✅ Patates Soyma Makinesi Servisi
✅ Pizza Fırını Servisi
✅ Vakum Makinesi Servisi
✅ Yer Ocağı Servisi
✅ Kuzine Servisi

İnoksan Endüstriyel Mutfak Servisi

İnoksan servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

İnoksan Servisi Bölgelerimiz

İnoksan servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

İnoksan Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj