0553 716 42 59
MENÜ

Atalay Servisi

Atalay Servisi

Atalay Mutfak Servisi

Atalay mutfak servisi uzman ekibi ile endüstriyel mutfak ekipmanlarının bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerini vermektedir. Atalay mutfak servisi uzmanları teşhis ve onarımın yanı sıra bakım ve yeni kurulumlar da sağlayabilir.

Atalay Mutfak Teknik Servisi

Atalay mutfak markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Atalay mutfak markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Döner Robotu Servisi
✅ Döner Ocağı Servisi
✅ Pizza Fırını SErvisi
✅ Yer Ocağı Servisi
✅ Piliç Çevirme Makinesi Servisi
✅ Izgara Servisi
✅ Fritöz Servisi
✅ Setüstü Ocak Servisi
✅ Kuzine Servisi
✅ Ekmek Kızartma Makinesi Servisi
✅ Krep Makinesi Servisi
✅ Tost Makine Servisi
✅ Waffle Makinesi Servisi
✅ Kumpir Fırını Servisi
✅ Benmari Servisi

Atalay Mutfak Endüstriyel Mutfak Servisi

Atalay mutfak servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Atalay Mutfak Servisi Bölgelerimiz

Atalay mutfak servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Atalay Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj