0553 716 42 59
MENÜ

Kayalar Servisi

Kayalar Servisi

Kayalar Servisi

Kayalar servisi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamayı taahhüt ediyoruz. Bulaşık ve kahve makinelerinden ocaklara, buzdolaplarına ve fırınlara kadar tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Kayalar servisi, endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve teknik hizmetler sunmaktadır. Tecrübemiz, hızlı, profesyonel ve kaliteli çözümleri sunmamızı sağlar.

Kayalar Teknik Servisi

Kayalar markalı tüm endüstriyel ekipmanlarınızın bakım ve onarımı konusunda uzmanız. Yetenekli teknisyenlerimiz, ekipmanınıza en yüksek standartlarda hizmet vererek tam teknik destek sunar, böylece yatırımınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ekibimiz, Kayalar markalı makineleriniz için yedek parça eksikliği nedeniyle üretim hatlarınızda gecikme olmamasını sağlar.

✅ Konveksiyonlu Fırın Servisi
✅ Pizza Fırını Servisi
✅ Piliç Çevirme Makinesi Servisi
✅ Izgara Servisi
✅ Fritoz Servisi
✅ Döner Ocağı Servisi
✅ Tost Makinesi Servisi
✅ Ekmek Kızartma Makinesi Servisi
✅ Waffle Makinesi Servisi
✅ Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Giyotin Tip Bulaşık Makinesi Servisi
✅ Bardak Yıkama Makinesi Servisi
✅ Espresso Makinesi Servisi
✅ Filtre Kahve Makinesi Servisi
✅ Blender Servisi
✅ Çay Makinesi Ssrvisi

Kayalar Endüstriyel Mutfak Servisi

Kayalar servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Deneyimli teknisyenlerimiz, ortaya çıkan tüm ihtiyaçlarınızla ilgilenebilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Mutfağınızın en yüksek verimlilik ve hızda çalışmasını sağlamanıza yardımcı olmak için yanınızda olacağız.

Kayalar Servisi Bölgelerimiz

Kayalar servisimiz, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Kayalar Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın bakımı söz konusu olduğunda size mümkün olan en iyi hizmeti sunuyoruz!

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj