0553 716 42 59
MENÜ

Cimbali Bakım Nasıl Yapılır ?

Cimbali Bakım Nasıl Yapılır ?

Çoğu Marka Olan Espresso Makinaları Bakımlarını Yaplımaktadır Flex Endüstriyel Mutfak Servisiyle Bakım Yaparak Hem Kalite Ve Güven Vermekteyiz.

Esresso Makinaların 7/24 Servis Hizmeti Vererek Size Destek Çıkmaktayız.

Espresso Makinası Bakımı Nasıl Yapılır?

Bakımları Servis Ağıyla Yapılmaktadır Yapılan Bakım İşlemleri Cihazdaki Tüm Parçalar Sökülerek Hepsini Kireç Sökücüye Yatrımaktayız Kapak Çontaları Değişim Ve Rezidans Dreğişimi Olmaktadır 

Şasede Bir Pas Veya Zedelenme Varsa Şase İşleme Girer Ve Temizliği Yapılır Ve sökülen Tüm Parçaları Geri Yerine Takılarak Ve Elekterik Tesisatı Gözden Geçilmektedir Bakıma Vermiş Olduğunuz Zaman Size Hem Temiz Ve Sıfır Gibi Gelir Yapılan İşlemler Sonucu Hem Tertemiz Ve Sfır Gibi Size Gelmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Espresso Makinası Markaları.

Saeco Kahve Makinası Servisi

Wega Kahve Makinası Servisi

Bellezza Kahve Makinası Servisi

La Cimbalı Kahve Makinası Servisi

Ndustrio Kahve Makinası Servisi

Vermiş Olduğumuz Hizmeten Çok Memnun Olamktayız Size Kalite Ve Güven Sunarak Ve İşinizi Hızlandırarak Çözmeye Çalışırız.

Esprreso Marka Cihazların, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde yüksek kalitede hizmet vermektedir. Tüm endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için cihaz montajı, tamir/bakım ve modernizasyon hizmetleri sunuyoruz. Aşağıdaki hizmet bölgelerimizi inceleyebilir, size en yakın servis ekibimiz için bizi arayabilirsiniz. 

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Kocaeli bölgelerinde hizmet veriyoruz.

 

Esperrso Kahve Makinası Servisi:

0 (553) 716 42 59

Benzer Yazılar

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj